Moduł D-LINK DEM-311GT

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 233,99 zł 233.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: D-LINK
Kod produktu: X-DEM-311GT
Pin It

Opis

Moduł-Transceiver marki D-LINK do portów SFP. Standard 1000BASE-SX o przepustowości 1 Gbps przeznaczony jest dla światłowodów wielomodowych. Maksymalny zasięg wynosi 550 m (przy 850nm).

Pozostałe

  • Rodzaj akcesorium: Moduł
  • Kolor: Srebrny
  • Dedykowany model: Urządzenia sieciowe: porty SFP
  • Materiał wykonania: Plastik, Metal
  • Opis: Maksymalny zasięg wynosi 550 m, Napięcie: 3.3 V, Przeznaczony dla światłowodów wielomodowych, Standard 1000BASE-SX, Temperatura pracy: 0 - 50 [st. C], Wilgotność względna: 5 - 95 [%], Złącze Duplex LC, Długość fali: 850 nm
  • Wyposażenie: Brak
  • Gwarancja producenta: 1 rok

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium