Konwerter medialny INTELLINET NETWORK SOLUTIONS 507349

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 364,99 zł 364.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: X-507349

Opis

Pozostałe

  • Opis: Długość fali: 1310 nm, Diody LED, Zasięg: 20 km dla kabla światłowodowego, 100 m (kabel RJ-45), Strata sygnału: 0.3 dB/km, MTBF > 100000 godzin, Transfer danych: 10/100/1000 Mb/s, Standard: IEEE 802.3 , IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Złącza: Port RJ45, 1000Base-T, Port optyczny SC duplex, 1000Base-LX, Siła nadawcza: -8 do -3 dBm, Czułość odbiornika: ≤-22 dBm
  • Kolor: Czarny
  • Dedykowany model: Uniwersalny
  • Wymiary (cm): 10.5 x 7 x 2.6
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
  • Wyposażenie: Instrukcja obsługi
  • Rodzaj: Konwerter
  • Gwarancja: 3 lata

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium