Konwerter medialny INTELLINET NETWORK SOLUTIONS 506519

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 202,99 zł 202.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Konwerter do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/125 µm). Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości.

Pozostałe

  • Opis: Transfer danych: 100 Mb/s, Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maksymalny dystans 100 m, Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości, Jeden port światłowodowy 100Base-FX ST, wielomodowy, duplex
  • Kolor: Czarny
  • Dedykowany model: Do zastosowania ze światłowodami o długości do 2 km (62.5/125 lub 50/125 µm)
  • Wymiary (cm): 2.6 x 7 x 10.7
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
  • Gwarancja producenta: Dożywotnia
  • Realizacja gwarancji: Gwarancja realizowana przez producenta
  • Rodzaj: Konwerter

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium