INTELLINET NETWORK SOLUTIONS 545006

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 144,99 zł 144.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Pozostałe

  • Kolor: Srebrny
  • Rodzaj: Moduł
  • Cechy: Długość fali: 850 nm, Port wielomodowy LC duplex, Do 550 m (okablowanie 50/125) lub 220 m (okablowanie 62.5/125)
  • Materiał: Metal, Plastik

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium