EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: X-EX.10253
Pin It

Opis

Parametry fizyczne

  • Złącze 2: SC/APC
  • Długość (m): 1
  • Złącze 1: SC/APC
  • Budowa: Średnica kabla: 3 mm

Pozostałe

  • Kolor: Żółty
  • Pozostałe parametry: Zastosowanie: sieciowe
  • Normy i certyfikaty: CE
  • Rodzaj: Patchcord
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie o produkcie (0)

Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium